Оголошення

Шановні батьки, запрошуємо Вас та Ваші родини 21.04.2024 року на 12.00 до Пам'ятного Хреста на захід присвячений вшануванню памʼяті Героїв мікрорайону Ленківців, які віддали своє життя за Незалежність України в буремні роки визвольної боротьби та в новітній російсько-українській війні "Їх кликав біль за долю України". Дрес-код заходу - вишиванка З повагою адміністрація Чернівецької гімназії №4.

21 березня о 12.00 відбудеться благодійний концерт наших талановитих учнів  на підтримку ЗСУ для учнів 5-9 класів та вчителів! Скринька для всіх бажаючих долучитися  буде в актовій залі!!!

Шановні батьки та всі небайдужі. До нас по допомогу звернулися  бійці ІІІ окремої штурмової бригади (ОШБ). Після виходу з Авдіївки взвод втратив все. Просимо долучитися, збір терміновий (до 23.02). Скринька буде знаходитися у холі гімназії, при вході! Не будьмо байдужі! Хто як не ми?

12 жовтня відбудеться благодійний ярмарок. Вилучені кошти будуть перераховані батькам учнів гімназії, які на даний момент захищають нашу Україну! Спільними зусиллями до ПЕРЕМОГИ!

16 червня о 13.00 відбудеться засідання педагогічної ради.

Свято Останнього дзвоника 14 червня о 9.00!